fbpx
BLOG MOBİL TEKNOLOJİ

Xiaomi Redmi Note 7S İlk Resmi Görüntüsü Yayınlandı.

Xiaomi, Note 7 serisi altında Redmi Note 7S isimli yeni bir akıllı telefon çıkarıyor. Şirket, cihazın 20 Mayıs’ta açıklanacağını resmen duyurdu. Cihazın bazı özellikleri hakkında belli başlı fikirlerimiz olsa da, piyasaya sürülmesinden birkaç gün önce, telefonun ve kamera örneklerinin bazı resmi canlı görüntüleri şirket tarafından yayınlandı.

Xiaomi Redmi 7s değil
Redmi Note 7s

Xiaomi Redmi Not 7S İlk Resmi Görüntü

Xiaomi’nin Hindistan başkanı Manu Kumar Jain, geçenlerde Redmi Note 7S’nin Twitter’da, resmi olarak ilk  resmini yayınladı. Görüntü Redmi Note 7’ye çok benzeyen bir tasarım ortaya koyuyor.

Ayrıca, daha önce tahmin ettiğimiz gibi, atılan tweette dikey olarak ayarlanmış çift arka kamera kurulumunu gösteriyor. Ayrıca arkaya monte edilmiş bir parmak izi sensörü de bulunmaktadır. Yapılan açıklamada, telefonun ekranının Corning Glass Glass 5 ile korunacağından da bahsediyor.


Xiaomi Redmi Note 7S ‘nin Kamera Kalitesi

Xiaomi ayrıca , düşük ışık koşullarında ve birkaç gün ışığında birkaç örnek gösteren Redmi Note 7S’nin kamera ile çekilmiş fottoğraf örneklerini yayınladı.

Xiaomi Redmi Note 7S görüntü örnekleri
Redmi Note 7S görüntü örnekleri

Xiaomi Redmi Note 7S görüntü örnekleri.
 7S görüntü örnekleri.

Xiaomi Redmi Note 7S görüntü örnekleri.
Yeni görüntü örnekleri.

Redmi Note 7S: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Redmi Note 7 Pro’ya benzer bir şekilde, Redmi Note 7S  ‘de, 48 MP kamera olacak. Redmi Note 7S’nin, Redmi Note 7 ile Redmi Note 7 Pro arasında oturacak bir varyant olması bekleniyor. Bu arada şirket, Hindistan’da Snapdragon 730 veya Snapdragon 730G yonga setini kullanan bir  telefon da sunmayı planlıyor . Ancak Redmi Note 7S ile aynı olup olmadığından henüz emin değiliz.


Kaynak: https://www.firstpost.com/tech/news-analysis/xiaomi-redmi-note-7s-first-official-image-camera-samples-teased-ahead-of-launch-6656861.html


Ayrıca Bakınız: ONEPLUS 7 PRO İNCELEMESİ:Muhteşem Bir Ekrana ve Kameraya Sahip Spec Canavar

Beğendim
Beğendim Bayıldım Haha... Süper Üzüldüm Kızdım

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Haber bülteni