fbpx
BLOG FİLM

Ücretsiz Online Film İzlemek İçin En İyi Uygulamalar

Bedava olan her şeyi severiz, değil mi? Popüler olan akış uygulamalarının çoğu, içeriğe erişmek için bir abonelik gerektirir.

Peki herhangi bir yere abone olmadan veya para ödemeden film izleyebilir miyiz? Endişelenmeyin, hukuki sorunları endişe etmeden ücretsiz olarak film veya TV dizisi sunan birçok uygulama var. Bu yazıda, online ücretsiz film izlemek için en iyi uygulamalar hakkında konuşacağız.

Not: Bazı kısıtlamalardan dolayı belirli uygulamalara / servislere erişmek için bir VPN kullanmanız gerekebilir.

Online Film İzlemek İçin En İyi 8 Ücretsiz Film Uygulaması

1. Tubi TV

Tubi TV

Tubi TV , çok sayıda içerik (filmler ve TV şovları) ücretsiz sunan etkileyici bir hizmettir. Hesap oluşturmak için kredi kartına ihtiyacınız yoktur. Tamamen ücretsiz.

Diğer bazı ücretsiz servislerin aksine, benzersiz bir içerik kataloğu içerir. Ayrıca ücretsiz bir film izlerken altyazıyı etkinleştirme seçeneğini elde edebilirsiniz. Oturum açmanıza gerek yoktur; ancak, oturum açtıysanız, filmleri / şovları kuyruğunuza ekleyebilirsiniz.

Android , iOS , Amazon Fire TV , Apple TV, Roku , Chromecast, Xbox One ve PS4’ü içeren bir çok platformu desteklemektedir .2. Popcornflix

popcornflix

Popcornflix benim kişisel favorim. Netflix aboneliğini seçmediğimde, Popcornflix en çok kullanılan akış uygulamamdı. Kataloğun tamamına göz atma şansım olmamasına rağmen, birkaç favori film ve TV şovu size bu uygulamayı en iyi ücretsiz film uygulamalarından biri olarak önermemde etkili oldu.

Ancak, Popcornflix her yerde mevcut değildir (kontrol etmeniz gerekir). Bu yüzden içeriğe erişmek için bir VPN kullanmanız gerekli. Kullanıcı deneyimi oldukça nezih ve bir dizi klasik hit sunuyor.

Tubi TV’ye benzer şekilde, Android , iOS , Apple TV , Roku , Chromecast, Amazon Fire TVve Xbox gibi pek çok platformu desteklemektedir .

3. Sony Crackle

sony crackle

Sony Crackle bir başka popüler ücretsiz film akışı uygulaması. Gişe rekorları kıran filmlerden oluşan bir katalog. Klasik içeriğe ek olarak, size eşsiz bir içerik akışı deneyimi yaşatır.

Uygulamaya zengin bir kullanıcı deneyimi sunmuyor, ancak oldukça iyi. Popcornflix’e benzer şekilde, Hindistan gibi bazı ülkelerde henüz mevcut değil. Ancak, ülkeniz için uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Android , iOS , Roku , Xbox , Windows’un , PS4 ve Amazon Fire TV platformlarını desteklemektedir.4. Yidio

yidio

Diğerlerinden farklı olarak, Yidio bağımsız bir akış platformu değil, yalnızca birden fazla akış ağını (ücretsiz / ücretli) bağlamanıza ve hepsini tek bir uygulamada izlemenize yardımcı olan bir toplayıcıdır. Netflix, Hulu, HBO NOW, Sony Crackle ve orada daha birçok hizmeti bağlayabilirsiniz.

Birden fazla uygulamanın yüklü olmasını istemiyorsanız, Yidio’dan yararlanabilirsiniz. Bence, çevrimiçi ücretsiz film izlemenin en iyi yollarından biri.

Android , iOS ve Amazon Fire TV  platformlarını desteklemektedir.

5. Hotstar

Hotstar

Hotstar Hindistan’da çok popüler bir akış uygulaması. Şimdi Disney’in sahibi ve biraz ücretsiz içerik sunduğunu göz önünde bulundurarak, siz de deneyebilirsiniz. Tabii ki, Chernobyl gibi en son TV şovlarını ve filmlerini izlemek istiyorsanız, premium bir abonelik içeriyor.

Ancak, burada, ücretsiz filmlerden birini ayırmak için göz atabilir ve bunları izlerken iyi vakit geçirebilirsiniz. Ücretsiz Bollywood içeriği arıyorsanız, bu çevrimiçi ücretsiz film izlemek için en iyi uygulama.

Android ve iOS da kullanılabilir.. Alternatif olarak, web tarayıcınızdan da yararlanabilirsiniz.

6. Viki

viki uygulaması

Kore filmlerini seviyorsanız, Viki sizin için etkileyici bir film akışı uygulaması gibi görünüyor. Ücretsiz birçok popüler Kore filmi sunar. Ayrıca Kore filmlerini veya TV şovlarını izlerken altyazılarınız da var. Kullanıcı deneyimi ve video akışı kalitesinden oldukça memnun kaldım. Fantezi özelliklerle serpiştirmek için, bir filmi izlerken canlı bir sohbete katılabilir ve ayrıca bir yorum yazabilir veya uygulama içinde oylayabilirsiniz.

Ancak, uygulama içi reklamlarla da karşılaşırsınız. Bu nedenle, reklamlardan kurtulmak istiyorsanız, Viki Pass’ı almak için abonelik gerektirir.

Android , iOS , Apple TV ve Amazon Fire TV platformlarını desteklemektedir.7. SnagFilms

snagfilms

SnagFilms birçok belgesel sunar. Yine de, klasik ödüllü filmlerin güzel bir kataloğunu alıyorsunuz. Çok fazla koleksiyon sunsa da, herkes; ödüllü belgeseller ve klasik filmler istemez. Yani, modern bir eylem, gerilim, komedi veya korku arıyorsanız, Tubi TV ve Sony Crackle bunun için daha iyi bir alternatif olacaktır.

Mobil uygulama kullanıcı arayüzü oldukça basit ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Android , iOS , Roku , Xbox , Windows , PS4 ve Amazon Fire TV içeren birden fazla platformda kullanılabilir.

8. Vudu

vudu uygulaması

Vudu çevrimiçi ücretsiz film izlemek için ilginç bir hizmettir. Filmleri ücretsiz kiralayabileceğiniz, satın alabileceğiniz veya izleyebileceğiniz benzersiz bir film yayın uygulamasıdır. Ücretsiz olarak izlemek isterseniz – birkaç kısa reklam alacaksınız. Tabii ki, reklam izlemek en iyi deneyim değil – ancak en yeni film başlıklarından bazılarını sunuyor. Bu nedenle, birkaç reklam çok da önemli değil.

Android , iOS , Roku , Xbox , Windows’un , PS4 ve PS3 içeren birden fazla platformda kullanılabilir.


Mevcut en iyi film akışı uygulamaları hakkında düşünceleriniz nelerdir? Favorilerinizden birini özledik mi? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Beğendim
Beğendim Bayıldım Haha... Süper Üzüldüm Kızdım

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Haber bülteni