fbpx
BLOG OYUN

Pubg Mobile PC Özellikleri – Sistem Gereksinimleri

Pubg Mobile PC Sistem Gereksinimleri

Dünyanın en popüler oyunlarından biri olarak kabul edilen ve milyonlarca oyuncusu bulunan Pubg oyunu, yalnızca mobil oyunculara hitap etmiyor. Pubg, daha çok mobil kullanıcılar için piyasaya çıkmış olsa da PC üzerinden de en fazla oynan oyunlardan biridir. Pubg oyununu PC üzerinden oynamak isteyenler için bazı sistem gereksinimlerinden söz etmek yerinde olur.
Pubg Mobile Sistem Gereksinimleri

Çoğu kişi tarafından cep telefonları ya da tabletler üzerinden oynanan Pubg mobil oyunu, artık PC oyuncularının da gözdesi olmuş durumda. Ancak pubg mobile pc özellikleri açısından biraz detaycı olduğunu belirtmek de yarar var. Uygun mobil cihazı olmayan ya da PC üzerinden Pubg mobile oynamak isteyenler için sistem gereksinimleri;

– Intel Dual Core AMD 1.8 GHz işlemci
– 3 GB RAM
– NVIDIA Geforce 8600 Ekran Kartı
– Directx Version 9.0c
– 2 GB hafıza gerekiyor.

Bunun yanı sıra önerilen sistem gereksinimleri olarak da;
– Intel Core i3 işlemci
– GTI NVIDIA GTX 660
– Directx Version 11
– 8 GB RAM

Pubg Mobil Hakkında

Arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirmek ve kıyasıya bir mücadeleye dahil olarak maç atmak isteyenler, Pubg oyununda biraraya gelebiliyorlar. Tencent Games ile Pubg Gorp işbirliği ile 09/02/2018 tarihinde piyasaya çıkan Pubg, son zamanların en trend oyunudur. Akıllı cep telefonu olan çoğu kişinin cihazlarda Pubg oyununa rastlamak mümkün. Ancak mobilciler kadar PC kullanıcıları da Pubg oyununa büyük rağbet gösteriyorlar.

Beğendim
Beğendim Bayıldım Haha... Süper Üzüldüm Kızdım

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Haber bülteni