fbpx
YAŞAM

Nusret Gökçe’ye Cannes’dan ödül

Cannes Film Festivali kapsamında önceki gün The Traitor filminin galasında kırmızı halıda tuz serpme hareketi yaparak poz veren ünlü kasap Nusret Gökçe, Cannes’da ‘dünyanın en iyi blogger’ı ödülünü aldı.

Tuzlama (saltbae) hareketiyle dünya çapında ün kazanan kasap Nusret Gökçe, Cannes’dan eli boş dönmedi.

 

Gökçe, Cannes Film Festivali kapsamında düzenlenen Dünya Blogger Ödülleri'nde bir ödül kazandı.
Gökçe, Cannes Film Festivali kapsamında düzenlenen Dünya Blogger Ödülleri’nde bir ödül kazandı.
NTV’de yer alan habere göre bu yıl ilk kez düzenlenen ödül için yeni fikirleriyle dünyayı etkileyen 22 aday yarıştı. Gökçe, 'dünyanın en iyi blogger'ı ödülünü kazandı.
NTV’de yer alan habere göre bu yıl ilk kez düzenlenen ödül için yeni fikirleriyle dünyayı etkileyen 22 aday yarıştı. Gökçe, ‘dünyanın en iyi blogger’ı ödülünü kazandı.
Gökçe'ye ödülünü TV yıldızı Kim Kardashian'ın en yakın arkadaşlarından biri olan Jonathan Cheban ile Greta Sapkaite verdi
Gökçe’ye ödülünü TV yıldızı Kim Kardashian’ın en yakın arkadaşlarından biri olan Jonathan Cheban ile Greta Sapkaite verdi
Törene katılan konuklar da Nusret Gökçe ile bol bol fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaştı.
Törene katılan konuklar da Nusret Gökçe ile bol bol fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaştı.
Gökçe, ödülüyle sosyal medyadan paylaşım yaparak, "Dünyanın en iyi ünlü blogger'ı oldum. Şükürler olsun Tanrım, herkese teşekkür ederim" notunu yazdı.
Gökçe, ödülüyle sosyal medyadan paylaşım yaparak, “Dünyanın en iyi ünlü blogger’ı oldum. Şükürler olsun Tanrım, herkese teşekkür ederim” notunu yazdı.
Nusret Gökçe
Nusret Gökçe
Beğendim
Beğendim Bayıldım Haha... Süper Üzüldüm Kızdım

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Haber bülteni