fbpx
BLOG SOSYAL MEDYA

Instagram videoları nasıl indirilir?

Instagram videoları nasıl indirilir? Instagram ‘da karşınıza çıkan videoları en kolay ve ücretsiz şekilde indirmenin bir yolu var mı? İşte Instagram’dan video ve fotoğraf indirmenin en kolay yöntemi…

Instagram Video Nasıl İndirlir

Instagram’dan videoları ve resimleri nasıl indirilir sizler için haberimizde derledik. Dünyanın önde gelen sosyal medya devi Instagram, 2018 itibariyle 500 milyon kullanıcı sayısını aştı. Yüklenen post sayısı da kullanıcı sayısına oranla artarak yükselmeye devam ediyor. Birçok kullanıcı da paylaşılan video ve resimleri indirerek ya kendi profillerinde paylaşmak istiyor ya da bilgisayarına veya telefonuna indirerek arşiv yapmak istiyor. Instagram’da paylaşılan fotoğraf ve videoyu ise direk indirmek mümkün değil.

INSTAGRAM VİDEO İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Instagram videoları ve fotoğrafları nasıl indirilir?

Instagram’dan video ve fotoğraf indirmek yukarıda bahsettiğimiz gibi ne yazık ki doğrudan mümkün değil. Ancak video ve fotoğraf indirmek size anlatacağımız yöntem ile aslında aslında çok kolay!


Ayrıca Bakınız: TikTok yakında Instagram benzeri özellikleri alabilir


İşte Instagram’dan video ve fotoğraf indirmenin yolu:

İlk olarak indirmek istediğiniz video ve fotoğrafın postunu açarak linki kopyalayın. Sonrasında buradaki linke tıklayarak Instagram video ve fotoğraf indirmenizi sağlayacak platformu açın. Platformun ortasında yer alan yer alan kısma daha öncesinde kopyaladığınız linki yapıştırın. Ardından “Download” yazan yere tıklayın yazan yere tıklayın. Akabinde yeşil renkte beliren “Download video” yazan yere tıklayın. Video otomatik olarak indirilmeye başlayacak.
Beğendim
Beğendim Bayıldım Haha... Süper Üzüldüm Kızdım

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Haber bülteni