fbpx
MOBİL TEKNOLOJİ

Google Duo Şimdi Aynı Anda 8 Kişiyi Aramanıza İzin Veriyor

Google Duo Aynı Anda 8 Kişiyi Aramanıza İzin Veriyor ve  Veri Tasarrufu Modu  Gelen Güncellemeler Arasında

Google, bir video sohbete, daha fazla üye ekleyebilme özelliği de dahil olmak üzere, video arama hizmeti Google Duo ‘da bir dizi değişiklik yaptı.

Resmi blogda açıklandığı gibi, Duo artık bir grup görüntülü aramaya sekiz kişiye kadar eklemeyi destekliyor. Yeni özellik hem iOS hem de Android ‘de global olarak sunulmaktadır.

Diğer yeni özellikler arasında video görüşmelerine veri kaydetmenize yardımcı olacak veri kaydetme modu ve metin, emoji veya doodle ekleyerek video iletilerini kişiselleştirme olanağı bulunur.

Google Duo Bloğu
Google Duo 

Şirket, veri tasarrufu modunu ayarlayarak, kullanıcıların veri kullanımını yüzde 50’ye kadar azaltabileceğini iddia ediyor. Kullanıcıların mobil ağlarda veri kullanımını sınırlayabileceği seçkin bölgeler, Endonezya, Hindistan ve Brezilya’dır.

Hindistan, Duo için en büyük pazar ve kullanıcıların büyük kısmı ülkenin daha küçük bölgelerinden geliyor. Şirket, Hindistan’da yapılan tüm Duo çağrılarının yaklaşık yüzde 60’ının, küçük bölgeleri içerdiğini açıkladı.

Google Ürün Yöneticisi Shweta Vaidya, yaptığı açıklama ‘da “Hindistan zaten dünya için Duo ‘nun en büyük pazarı ve biz de Hindistan için bu gelişimleri devam etmeye kararlıyız.İnsanların sevdikleriyle yüz yüze iletişim kurarak sorunsuz ve keyifli bir deneyime sahip olmalarına yardım ediyoruz. Bu taahhüdün bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugün Duo’da iki yeni özellik: Grup Arama ve Veri Tasarrufu Modu ‘nu aktif ettik ”dedi.


Atrıca Bakınız: 2019 ‘daki En Popüler 10 Torrent Sitesi

Beğendim
Beğendim Bayıldım Haha... Süper Üzüldüm Kızdım

Haber bülteni