fbpx
MOBİL TEKNOLOJİ

Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus yan yana görüntülendi! Tüm detaylar…

Galaxy-S10-Plus

Samsung’un yakında tanıtacağı Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modelleri bugün yay yana görüntülendi. Bakalım Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus’ın tasarımları nasıl olacak?

Samsung, 20 Şubat 2019 tarihinde düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni amiral gemisi modellerini tanıtacak. Güney Koreli firma Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modellerinin yanında bir de Lite model olan Galaxy S10 E’yi tanıtacak. Bugün ise Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modelleri yan yana çalışır vaziyette görüntülendi.

Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus böyle görünecek!

Samsung, Galaxy S10 modelleri ile üçlü arka kamera kurulumuna geçiş yapacak. Bu kameralar telefonun tam üst orta bölümüne enlemesine konumlandırılacak. Telefonun arka bölümünde parmak izi okuyucusu bulunmayacak. Çünkü Samsung, parmak izi okuyucusunu ekrana entegre edecek.


Samsung Galaxy Note 10, ‘2’ Boyutta Kaşımıza Çıkıyor


Galaxy S10 modelinin sağ üst bölümünde tek kamera, Galaxy S10 Plus modelinin yine sağ üst bölümünde çift ön kamera yer alacak. Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modellerinin gücünü Samsung’un yeni nesil yonga seti Exynos 9820‘den gücünü alması bekleniyor. Bu iki modelde de 6 GB LPDDR5 RAM‘in yer alacağı söyleniyor.

Galaxy-S10-S10+

Beğendim
Beğendim Bayıldım Haha... Süper Üzüldüm Kızdım

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın

Haber bülteni