fbpx
BLOG MOBİL OYUN

Android ‘de En Popüler Yeni Oyunlar

Android Yeni Oyunlar

Android oyunları gün geçtikçe daha kaliteli ve daha farklı türlerde gelişiyor ve her zaman Google Play’e gelen yeni oyunlar var. İster sıradan bir oyuncu olun ve eğlenceli oyunlar arayın, isterseniz hırslı ve vaktinizin çoğunu geçirmek istediğiniz oyunlar arayın. Genellikle herkesin zevkine uygun android yeni oyunlar çıkar.

Black Desert Mobile

Black Desert Mobile ücretsiz oynanır ve yeni bir MMORPG’dir ve oldukça popülerdir. Oyun beş karakter sınıfı, iyi grafikler, balıkçılık ve işçiliği gibi bazı yan şeylere sahiptir. Büyük anlaşma, normal getirme görevlerinin ve savaşların dışındaki ekstralar gibi görünüyor, böylece oyuncular sadece aynı şeyleri tekrar tekrar yapmıyormuş gibi hissediyorlar.


GRID Autosport

Son ayların en iyi oyunudur. Bu oyun oldukça olağanüstü. Donanım denetleyicisi desteğiyle birlikte iyi kontroller ve ortalamanın üzerinde grafikler ile birlikte gelir. Yarışmak için 100’den fazla araba ve 100’den fazla etkinlik içeren bir yarış oyunu. PC ve Switch sürümlerine de çok yakındır ancak, 9,99 ABD doları fiyat etiketinin çoğu insanı uzak tutabilir.
Monopoly

Uygulama içi satın alımlarla birlikte fiyat 3,99 ABD dolarıdır. Monopoly mobil klasik masa oyunu resmi sürümüdür. Gerçek masa oyununa çok benzer şekilde oynanıyor. Oyun, bazı ortak ev kurallarını seçebileceğiniz bir ev kuralları ayarı içerir. Ayrıca, çevrimdışı ve çevrimiçi çok oyunculu modlar, yapay zeka rakiplerle tek oyuncu modu ve daha fazlası var.


Om Nom: Merge

Oynaması ücretsizdir. Sen yemeyi seven bir canavar olan Om Nom gibi oynuyorsun. Amacınız mümkün olduğunca fazla meyve yemek için daha fazla canavar eklemek. Bu oyun türünün aile dostu bir katılımcısı var ve bir süreliğine eğlenceli bir oyun. Cut the Rope’un aynı geliştiricileri tarafından yapılmıştır.

SaGa Scarlet Grace: Ambitions

Fiyatı 23,99 $ olan SaGa Scarlet Grace: Ambitions, çoğu Square Enix RPG gibi anlatıya odaklanan açık dünya unsurlarıyla bir RPG. Oyunun etkinliklerine seçtiğiniz sırayla katılabilir ve oyun boyunca kendi yolunuzu belirleyebilirsiniz. Gerçekten istediğiniz her yola gitme özgürlüğüne sahip olmanızı istiyor. Ayrıca bir savaşçı ekibi oluşturabilirsiniz.

Terraforming Mars

Fiyatı 8.99 $ olan Terraforming Mars strateji ve simülasyon unsurları olan bir masa oyunudur. Oyuncular büyük kırmızı gezegeni yaşamı destekleyebilecek bir gezegene dönüştürmek için çalışıyorlar. Oyun ayrıca beş oyuncuya kadar hem tek hem de çok oyunculu modu içerir. Diğer bazı özellikler arasında birden fazla oyun varyantı ve çeşitli zorluklar bulunuyor.Very Little Nightmares

Fiyatı 6,99 $ olan Very Little Nightmares bazı korku unsurları ile bir macera-bulmaca oyunudur. Sarı yağmurluktaki bir kızın paranormal olayları olan bir evinde hayatta kalmasına ve kaçmasına yardımcı olursunuz. Oyuncular bunu çeşitli bulmacaları çözerek ve oyun boyunca ilerleyerek yaparlar. Grafikler oldukça güzel ve oyunun hikayesi ve atmosferi uyumludur.

Witchspring4

Oyunun fiyatı 4,99 $. Oyun büyülü yetenekleri olan tanrılar yarışı hakkında. Bu tanrılardan biri olarak oynuyorsunuz ve amacınız tüm kıtaları fethetmek. Oyuncular, sonuna ulaşacak kadar güçlü olana kadar keşfeder, savaşır ve antrenman yapar. Oyun mekaniği oldukça iyi, eğlenceli ve sürükleyici bir oyundur.

Call of Duty: Mobile

Son zamanlardaki en büyük FPS oyunlarından biridir. Eğer savaş oyunlarını seviyorsanız, bu Android telefonunuzda bir zorunluluktur. Ücretsizdir, Battle Royale dahil olmak üzere bir dizi çok oyunculu mod içerir ve diğer Call of Duty oyunlarından tanıdık klasik haritalar ve karakterler bulacaksınız. Grafikleri oldukça iyidir.

Tropico

El Presidente rolünü üstlenin ve Karayip adasını modernize edin. Askeri bir diktatör olmanın ötesinde bir turist cenneti yaratmaya, herkes için yaşam standartlarını yükselten görkemli bir sanayi devrimi ile insanlarınızı yönetmeye kadar her yaklaşıma karar veriyorsunuz. Politik strateji oyunu olan Tropico çok eğlencelidir ve mobil oyun için uyarlanmıştır.

İlgili: En İyi 5 Ücretsiz Oyun İndirme Sitesi

 

Beğendim
Beğendim Bayıldım Haha... Süper Üzüldüm Kızdım

Haber bülteni